Меню

ПАТ «Аграрний фонд» визначив переможців конкурсу страхових компаній

ПАТ «Аграрний фонд» вперше за роки своєї роботи провів відкритий конкурс серед страхових компаній для поліпшення захисту виробників сільськогосподарської продукції. Так, конкурсна комісія визначила перелік страхових компаній, з якими ПАТ «Аграрний фонд» буде співпрацювати за програмою форвардних закупівель 2015 року.

Зокрема, повністю відповідає вимогам і приймається Аграрним фондом, як вигодонабувачем за договорами добровільного страхування сільськогосподарських ризиків, СК «УАСК АСКА».

Конкурсна комісія також визначила перелік з 11-ти страхових компаній, яким для подальшої співпраці необхідно до 26 березня подати додаткові документи, необхідність в яких виникла під час розгляду пропозицій конкурсною комісією: СК «Іллічівське», АСК «Інго Україна», СК «Універсальна», СГ «ТАС», СК «Здорово», «ПЗУ «Україна», «Українська аграрна страхова компанія», СК «Фініст», СК "Арсенал-страхування", СК «Провідна», «Українська пожежно-страхова компанія» («УПСК»).

Регламент подальшої співпраці між Аграрним фондом і визначеними страховими компаніями буде укладений після того, як страхові компанії нададуть необхідні додаткові документи і буде проведена зустріч з подальшого співробітництва.

Компаніями, які не відповідають умовам конкурсу, і з якими Аграрний фонд співпрацювати не буде, визнані наступні страхові компанії: СК «Страхові гарантії», СТ «Домінанта», СК «Юнісон-Гарант», СК «Брокбізнес», СГ «Ю.Бі.Ай».

Всього на участь у конкурсі подали заявки 17 страхових компаній. Після закінчення терміну конкурсу заявки подали ще дві компанії - СК «Укрінстрах» та СК «АХА Страхування», чиї документи будуть вивчені окремо і рішення по ним буде прийнято пізніше.

Крім того, Аграрний фонд доводить до відома страхових компаній, що всі компанії, що мають намір співпрацювати з ПАТ «Аграрний фонд» в майбутньому, можуть надсилати зазначені в переліку необхідні документи для розгляду конкурсною комісією.

Зі свого боку, ПАТ «Аграрний фонд» буде відслідковувати укладені договори страхування для поліпшення захисту виробників сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо, що 4 березня 2015 року ПАТ «Аграрний фонд» об'явив відкритий конкурс для страхових компаній. Раніше фонд співпрацював лише з трьома страховими компаніями. Тепер фонд провів відкритий конкурс, завдяки чому збільшилась кількість компаній, а також змінив умови роботи зі страховиками, захистивши сільгоспвиробників. Зокрема, розмір франшизи буде знижений до ринкового рівня - з 50% до 30%. Страхова сума буде розраховуватись з урахуванням курсу гривні до валюти на дату укладання договору страхування.