Пт, 17 листопада, 10:33 - ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ «АГРАРНИЙ ФОНД» ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА      |      Вт, 7 листопада, 12:51 - ПАТ «Аграрний фонд» запрошує до співпраці транспортно-експедиторські компанії      |      Пт, 3 листопада, 9:54 - Вихід ПАТ «Аграрний фонд» на ринок мінеральних добрив сприятиме стабілізації цін – Радченко      |      Пт, 3 листопада, 9:47 - ПАТ «Аграрний фонд» планує випуск корпоративних облігацій до кінця року – Радченко      |      Пт, 3 листопада, 9:29 - ПАТ «Аграрний фонд» планує закупити 1 млн тонн зерна      |      Пон, 30 жовтня, 15:45 - Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 9 місяців 2017 року склав 23,8 млн грн      |      Ср, 11 жовтня, 11:43 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівель зерна врожаю 2018 року      |      Пон, 9 жовтня, 9:45 - ПАТ «АГРАРНИЙ ФОНД» САМОСТІЙНО ВИКРИВ НЕСТАЧУ БОРОШНА НА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ КХП      |      Пон, 4 вересня, 11:53 - ПАТ «Аграрний фонд» готує проект будівництва борошномельного комплексу разом з турецькою компанією      |      Ср, 30 серпня, 9:56 - Андрій Радченко: Наше завдання – забезпечити мінеральними добривами агровиробників, а не перекупників      |      

Частка ПАТ «Аграрний фонд» на ринку борошна виросла до 12,2%

Пон, 23 сiчня, 14:00

Частка ПАТ «Аграрний фонд» на ринку борошна України виросла з 11,8% до 12,2%. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко розповів в інтерв'ю «Деньги.ua».

«На ключовому для нас ринку борошна ми збільшили обсяги, і в 2016 році реалізували 240 тис. тонн продукції. Частка Аграрного фонду на ринку збільшилась до 12,2% порівняно з 11,8% у 2015 році», - зазначив Андрій Радченко.

Голова правління додав, що рік тому, ПАТ «Аграрний фонд» вийшов на роздрібний ринок борошна з власною торгівельною маркою, продажі успішні, а продукт від Аграрного фонду став для споживачів ціновим орієнтиром.

Крім борошна протягом року на роздрібному ринку з'явились гречка та вівсяні пластівці ТМ «Аграрний фонд». «У жовтні (2016 року) ми розфасували пробну партію гречки і вийшли з цим продуктом у торгівельні мережі. Як і борошно, наша продукція є індикативом для цього ринку, який схильний до різких, часто спекулятивних коливань, тому гречка ТМ «Аграрний фонд» продається з мінімальною націнкою в 5%», - додав голова правління.

Андрій Радченко також розповів, що для подальшого запобіганню різким ціновим коливанням на ринку гречки, ПАТ «Аграрний фонд» включив цю культуру до форвардної програми: «… ми включили гречку в нашу форвардну програму, щоб формувати запаси на етапі найбільш привабливої цінової кон'юнктури. В 2017/2018 маркетинговому році ми плануємо законтрактувати до 50 тис. тонн гречки».

Керівник підприємства також зазначив, що наприкінці 2016 року в роздрібному продажу з'явились вівсяні пластівці та суміш пластівців від ТМ «Аграрний фонд». «Безумовно, ми будемо розширювати лінійку бакалійних продуктів на роздрібному ринку. Плануємо вивести на ринок низку круп власної ТМ, зокрема, манку. А також в планах - розпочати продажі фасованого цукру», - додав Андрій Радченко.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше