Меню

Андрій Радченко: За три роки ПАТ «Аграрний фонд» став лідером серед державних підприємств агросектору

7 жовтня виповнилось три роки з початку роботи ПАТ «Аграрний фонд».

«За три роки роботи ПАТ «Аграрний фонд» став одним з найприбутковіших державних підприємств агросектору та зарекомендував себе як надійний та відповідальний партнер агровиробників», - зазначив голова правління Товариства Андрій Радченко.

Керівник підприємства зауважив, що за результатами звіту Міністерства економічного розвитку та торгівлі за 2015 рік, ПАТ «Аграрний фонд» увійшов до ТОП-20 найприбутковіших підприємств України.

Згідно з інформацією Державної фіскальної служби України, ПАТ «Аграрний фонд» - посів друге місце в ТОП-50 найбільших платників податків серед підприємств аграрної сфери України. Протягом 2015 року Товариство сплатило понад 1 млрд грн обов'язкових платежів до державного бюджету.

«Всі ці показники є свідченням того, що державні підприємства в Україні мають потенціал розвитку і можливість заробляти кошти за умови ефективної системи управління», - додав Андрій Радченко.

Голова правління зауважив, що за три роки ПАТ надав суттєву допомогу сотням малих та середніх фермерських господарств шляхом укладання з ними форвардних контрактів на придбання зернових: «Форвардні контракти від Аграрного фонду» - це дієва можливість допомоги агровиробникам і гарантований механізм забезпечення продовольчої безпеки країни. Щиро дякую всім співробітникам та партнерам за співпрацю».

Довідково:

ПАТ «Аграрний фонд» - провідний оператор аграрного ринку України. Підприємство засноване згідно з постановою Кабінетом Міністрів України № 364 від 22 квітня 2013 року. Фактичний початок роботи Товариства - 7 жовтня 2013 року,з моменту державної реєстрації як юридичної особи.

100% акцій ПАТ «Аграрний фонд» належать державі.

З лютого 2015 року голова правління ПАТ «Аграрний фонд» - Андрій Радченко.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»