Меню

Андрій Радченко: Двері Аграрного фонду відкриті для всіх

Напередодні оголошення осінньої форвардної програми 2017 року, голова правління ПАТ «Аграрний фонд» в інтерв'ю програмі «Фінансовий тиждень» (5 канал) зазначив, що Товариство намагається співпрацювати з якомога більшою кількістю агровиробників та фермерів.

«Ми маємо певні критерії, за якими оцінюємо клієнта. Але можу сказати, що ми доволі лояльні і наші двері відкриті для всіх. Це сільськогосподарські підприємства, які мають виробничу базу, поля, 2-3-річну історію вирощування культур. Підприємства також не повинні мати податкової заборгованості перед бюджетом, судових позовів та проблем з банками», - зазначив голова правління.

Андрій Радченко також додав, що ПАО «Аграрний фонд» змінив підхід до роботи з сільгосптоваровиробниками і з більшістю з них працює за умовами попереднього замовлення.

«Коли фермер розпочинає посівну, фактично ми даємо йому замовлення і просимо запланувати певний обсяг гречки, який ми у нього гарантовано викупимо… Таким чином ми впливаємо на те, щоб стабілізувати ціни на ринку», - зазначив керівник Товариства.

За попередніми підрахунками, ПАТ «Аграрний фонд» в рамках форвардної програми 2016-2017 маркетингового року профінансував сільгосптоваровиробників на суму близько 2 млрд грн.