Меню

Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» в другому кварталі 2016 року склав 26,4 млн грн

За результатами другого кварталу 2016 року прибуток до оподаткування ПАТ «Аграрний фонд» склав 26,4 млн грн, що на 80% більше, ніж на аналогічний період минулого року.

Після нарахування резерву сумнівних боргів та податку на прибуток, чистий прибуток склав 4,7 млн грн. Фінансовий план виконаний на 102%.

З метою виконання основних завдань Товариства, зокрема, забезпечення продовольчої безпеки країни, ПАТ «Аграрний фонд» у другому кварталі 2016 року збільшив обсяг реалізації зерна на 69% до 72 тис. тонн та продуктів його переробки на 22% до 87 тис. тонн, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Відповідно до фінансового плану ПАТ «Аграрний фонд», затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України, в 2016 році Товариство здійснює щоквартальне відрахування до резерву сумнівних боргів. В той час як в 2015 році відрахування до резерву сумнівних боргів було здійснено лише в кінці року.

Нагадаємо, що данна заборгованість виникла внаслідок недбалого управління колишніми очільниками Фонду в 2014 році. На депозитах «Брокбізнесбанку» знаходилось більше 2 млрд грн, які належать ПАТ «Аграрний фонд». Однак через банкрутство банку гроші підприємству не повернули.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»