Пт, 17 листопада, 10:33 - ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ «АГРАРНИЙ ФОНД» ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА      |      Вт, 7 листопада, 12:51 - ПАТ «Аграрний фонд» запрошує до співпраці транспортно-експедиторські компанії      |      Пт, 3 листопада, 9:54 - Вихід ПАТ «Аграрний фонд» на ринок мінеральних добрив сприятиме стабілізації цін – Радченко      |      Пт, 3 листопада, 9:47 - ПАТ «Аграрний фонд» планує випуск корпоративних облігацій до кінця року – Радченко      |      Пт, 3 листопада, 9:29 - ПАТ «Аграрний фонд» планує закупити 1 млн тонн зерна      |      Пон, 30 жовтня, 15:45 - Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 9 місяців 2017 року склав 23,8 млн грн      |      Ср, 11 жовтня, 11:43 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівель зерна врожаю 2018 року      |      Пон, 9 жовтня, 9:45 - ПАТ «АГРАРНИЙ ФОНД» САМОСТІЙНО ВИКРИВ НЕСТАЧУ БОРОШНА НА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ КХП      |      Пон, 4 вересня, 11:53 - ПАТ «Аграрний фонд» готує проект будівництва борошномельного комплексу разом з турецькою компанією      |      Ср, 30 серпня, 9:56 - Андрій Радченко: Наше завдання – забезпечити мінеральними добривами агровиробників, а не перекупників      |      

При нереаліазації цукру держава зазнає збитків на 500 млн грн – Липовий

Ср, 20 липня 2016, 11:06

У випадку нереалізації цукру, що належить ДСБУ «Аграрний фонд» держава може зазнати збитків більш ніж 500 млн грн. Про це в.о. генерального директора ДСБУ «Аграрний фонд» Олег Липовий заявив в інтерв'ю телеканалу «Київ».

«Якщо цей цукор не реалізувати, то державі будуть завдані великі збитки - близько півмільярда гривень», - сказав Олег Липовий, додавши, що потім держава ще буде змушена витратити додаткові кошти на утилізацію цього цукру.

За словами керівника установи, на сьогодні ДСБУ «Аграрний фонд» має близько 67 тис. тонн цукру, який потребує негайної реалізації. «Для того, щоб зберегти цукор і державні кошти, були проведені дві експертизи санепідемстанції, і нам продовжили термін придатності на півроку до 1 жовтня 2016 року», - додав Олег Липовий.

В.о. генерального директора також спростував інформацію керівників «Укрцукру» про те, що інтервенції Аграрного фонду обвалять ціни на роздрібному ринку та зруйнують цукрову галузь в Україні.

«Наш цукор призначений для промислової переробки. Він не потрапляє до роздрібних мереж. Тобто якщо ми продаємо цукор по 11,028 грн, то ще треба додати собівартість його переробки, і тоді ціна буде така ж як і в цукровиків», - наголосив Олег Липовий.

«Були багаторазові звернення до Міністерства, що термін придатності цукру добігає кінця і треба щось робити. Цукровики кажуть, що вони ніби знайшли спільну мову з Міністерством, а я так сказати не можу, бо лише відправляю листи на МінАПК і не отримую зворотної реакції», - додав керівник ДСБУ «Аграрний фонд».

Як повідомлялося раніше, Олег Липовий неодноразово говорив, що ДСБУ «Аграрний фонд» опинився в правовій колізії і не може проводити подальші закупівлі цукру через бездіяльність Міністерства аграрної політики та продовольства.

Правова колізія полягає в тому, що ДСБУ «Аграрний фонд» має одночасно керуватись двома законами: законом «Про державну підтримку сільського господарства» і законом - «Про здійснення державних закупівель». Згідно з першим законом, всі закупки Аграрний фонд має робити через Аграрну біржу. Згідно з іншим - через тендерні процедури.

«Ми неодноразово звертались до Міністерства з проханням вирішити цю правову колізію, щоб підприємство могло працювати далі», - додав Липовий.

Прес-служба ДСБУ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше