Вт, 25 квiтня, 11:46 - Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за I квартал 2017 року склав 111,3 млн грн      |      Ср, 19 квiтня, 9:44 - Аграрный фонд: Как сделать государственное предприятие успешным      |      Ср, 19 квiтня, 9:38 - ПАТ «Аграрний фонд». Яким був 2016 рік для держкомпанії      |      Пон, 27 березня, 16:06 - Аграрний фонд - надійний партнер, з яким приємно працювати. Програма «Колос». Українське радіо      |      Вт, 21 березня, 11:12 - Три складові ефективного управління держпідприємством від Андрія Радченка      |      Пон, 20 березня, 13:25 - ПАТ «Аграрний фонд» планує випустити облігації у 2017 році      |      Пон, 20 березня, 11:23 - Аграрний фонд планує законтрактувати 760 тис. тонн зерна – Андрій Радченко      |      Чт, 9 березня, 14:13 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає закупівлю пшениці за спотовими договорами      |      Чт, 9 березня, 13:57 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію форвардної програми 2017 року      |      Пон, 6 березня, 15:06 - Делегація Аграрного фонду взяла участь у міжнародній виставці Gulfood 2017      |      

При нереаліазації цукру держава зазнає збитків на 500 млн грн – Липовий

Ср, 20 липня 2016, 11:06

У випадку нереалізації цукру, що належить ДСБУ «Аграрний фонд» держава може зазнати збитків більш ніж 500 млн грн. Про це в.о. генерального директора ДСБУ «Аграрний фонд» Олег Липовий заявив в інтерв'ю телеканалу «Київ».

«Якщо цей цукор не реалізувати, то державі будуть завдані великі збитки - близько півмільярда гривень», - сказав Олег Липовий, додавши, що потім держава ще буде змушена витратити додаткові кошти на утилізацію цього цукру.

За словами керівника установи, на сьогодні ДСБУ «Аграрний фонд» має близько 67 тис. тонн цукру, який потребує негайної реалізації. «Для того, щоб зберегти цукор і державні кошти, були проведені дві експертизи санепідемстанції, і нам продовжили термін придатності на півроку до 1 жовтня 2016 року», - додав Олег Липовий.

В.о. генерального директора також спростував інформацію керівників «Укрцукру» про те, що інтервенції Аграрного фонду обвалять ціни на роздрібному ринку та зруйнують цукрову галузь в Україні.

«Наш цукор призначений для промислової переробки. Він не потрапляє до роздрібних мереж. Тобто якщо ми продаємо цукор по 11,028 грн, то ще треба додати собівартість його переробки, і тоді ціна буде така ж як і в цукровиків», - наголосив Олег Липовий.

«Були багаторазові звернення до Міністерства, що термін придатності цукру добігає кінця і треба щось робити. Цукровики кажуть, що вони ніби знайшли спільну мову з Міністерством, а я так сказати не можу, бо лише відправляю листи на МінАПК і не отримую зворотної реакції», - додав керівник ДСБУ «Аграрний фонд».

Як повідомлялося раніше, Олег Липовий неодноразово говорив, що ДСБУ «Аграрний фонд» опинився в правовій колізії і не може проводити подальші закупівлі цукру через бездіяльність Міністерства аграрної політики та продовольства.

Правова колізія полягає в тому, що ДСБУ «Аграрний фонд» має одночасно керуватись двома законами: законом «Про державну підтримку сільського господарства» і законом - «Про здійснення державних закупівель». Згідно з першим законом, всі закупки Аграрний фонд має робити через Аграрну біржу. Згідно з іншим - через тендерні процедури.

«Ми неодноразово звертались до Міністерства з проханням вирішити цю правову колізію, щоб підприємство могло працювати далі», - додав Липовий.

Прес-служба ДСБУ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше