Вчора, 21 серпня, 10:56 - Форвард в действии: как фермеры и Аграрный фонд сотрудничают в «полях»      |      Пт, 11 серпня, 10:01 - ПАТ «АГРАРНИЙ ФОНД» РОЗПОЧИНАЄ ЕКСПОРТ БОРОШНА ДО ПІВДЕННОЇ АМЕРИКИ      |      Пт, 28 липня, 10:58 - Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за I півріччя 2017 року склав 70,2 млн грн      |      Вт, 18 липня, 10:53 - ПАТ «Аграрний фонд» планує впровадити товарний форвард      |      Вт, 18 липня, 10:47 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає випуск гречаного та кукурудзяного борошна      |      Вт, 11 липня, 13:47 - Завдяки замовленню ПАТ «Аграрний фонд» на 1 млрд грн, три хімічних підприємства відновили свою роботу       |      Ср, 21 червня, 15:30 - Уряд затвердив фінансовий план ПАТ «Аграрний фонд» на 2017 рік      |      Пт, 16 червня, 11:17 - ПАТ «Аграрний фонд» планує залучити 6,7 млрд грн кредитних коштів для розвитку підприємства      |      Ср, 14 червня, 9:19 - ПАТ «Аграрний фонд» сплатив державі 24,36 млн грн дивідендів за 2016 рік      |      Чт, 8 червня, 16:00 - ПАТ «Аграрний фонд» бере участь у виставці «Агро-2017»      |      

При нереаліазації цукру держава зазнає збитків на 500 млн грн – Липовий

Ср, 20 липня 2016, 11:06

У випадку нереалізації цукру, що належить ДСБУ «Аграрний фонд» держава може зазнати збитків більш ніж 500 млн грн. Про це в.о. генерального директора ДСБУ «Аграрний фонд» Олег Липовий заявив в інтерв'ю телеканалу «Київ».

«Якщо цей цукор не реалізувати, то державі будуть завдані великі збитки - близько півмільярда гривень», - сказав Олег Липовий, додавши, що потім держава ще буде змушена витратити додаткові кошти на утилізацію цього цукру.

За словами керівника установи, на сьогодні ДСБУ «Аграрний фонд» має близько 67 тис. тонн цукру, який потребує негайної реалізації. «Для того, щоб зберегти цукор і державні кошти, були проведені дві експертизи санепідемстанції, і нам продовжили термін придатності на півроку до 1 жовтня 2016 року», - додав Олег Липовий.

В.о. генерального директора також спростував інформацію керівників «Укрцукру» про те, що інтервенції Аграрного фонду обвалять ціни на роздрібному ринку та зруйнують цукрову галузь в Україні.

«Наш цукор призначений для промислової переробки. Він не потрапляє до роздрібних мереж. Тобто якщо ми продаємо цукор по 11,028 грн, то ще треба додати собівартість його переробки, і тоді ціна буде така ж як і в цукровиків», - наголосив Олег Липовий.

«Були багаторазові звернення до Міністерства, що термін придатності цукру добігає кінця і треба щось робити. Цукровики кажуть, що вони ніби знайшли спільну мову з Міністерством, а я так сказати не можу, бо лише відправляю листи на МінАПК і не отримую зворотної реакції», - додав керівник ДСБУ «Аграрний фонд».

Як повідомлялося раніше, Олег Липовий неодноразово говорив, що ДСБУ «Аграрний фонд» опинився в правовій колізії і не може проводити подальші закупівлі цукру через бездіяльність Міністерства аграрної політики та продовольства.

Правова колізія полягає в тому, що ДСБУ «Аграрний фонд» має одночасно керуватись двома законами: законом «Про державну підтримку сільського господарства» і законом - «Про здійснення державних закупівель». Згідно з першим законом, всі закупки Аграрний фонд має робити через Аграрну біржу. Згідно з іншим - через тендерні процедури.

«Ми неодноразово звертались до Міністерства з проханням вирішити цю правову колізію, щоб підприємство могло працювати далі», - додав Липовий.

Прес-служба ДСБУ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше