Меню

ПАТ «Аграрний фонд» пройшов міжнародний аудит

ПАТ «Аграрний фонд» вперше пройшов міжнародний фінансовий аудит, який був проведений компанією BDO.

Для обрання аудиторської компанії ПАТ «Аграрний фонд» звернувся до провідних аудиторських компаній з приводу можливості проведення аудиту та відповідності критеріям, вказаним у постанові Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №390 «Деякі питання проведення аудиту суб'єктів господарювання державного сектору економіки».

Пропозиції надійшли від ПрАТ «КПМГ Аудит», ТОВ «BDO» та ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», Ernst & Young Global Limited.

На основі отриманих пропозицій ПАТ «Аграрний фонд» звернувся до Міністерства аграрної політики та продовольства України. Пропозиції були розглянуті на відкритій комісії за участю представників Мінагрополітики, Товариства та зазначених аудиторських компаній.

За результатами комісії наказом Мінагрополітики від 23.02.2016 №57 було обрано товариство з обмеженою відповідальністю BDO для проведення аудиту консолідованої фінансової звітності ПАТ «Аграрний фонд» за 2013, 2014, 2015 роки.

Результат аудиту наведено нижче.

Рік

Чистий прибуток

за даними фінансової звітності,

млн грн

Чистий прибуток

за результатами аудиту,

млн грн

2013 84,3 119,9
2014 666,4 -1 747,5
2015 154,6* 410,8

* з урахуванням резерву сумнівних боргів в сумі 640 млн грн.

З аудиторським висновком можна ознайомитись на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та на сайті Товариства в розділі "Службова інформація".

Довідково:

Аудиторська компанія BDO входить до топ-5 найбільших аудиторсько-консалтингових компаній світу і надає аудиторські послуги за міжнародними стандартами. Компанія була заснована в 1963 році під назвою Binder Seidman International Group і об'єднала провідні бухгалтерські фірми Німеччини, Великобританії, Нідерландів, США та Канади. В 1973 році змінила назву на Binder Dijker Otte & Co: BDO.

Компанія BDO має більше 1,2 тис офісів в 138 країнах світу, мережа нараховує більше 54 тис. партнерів та співробітників, сукупний комісійний дохід компанії склав більше 6 млрд дол. США.

В Україні компанія має вагомий практичний досвід. BDO виконала аудит НАК «Нафтогаз України» з дочірніми підприємствами, низки підприємства енергетичної галузі (ВАТ «ЕК Житомиробленерго», ВАТ «ЕК Одесаобленерго», ЗАТ «АЕС Київобленерго», ВАТ «АЕС Рівнеобленерго» та інші), транспортної галузі (ДП МА «Бориспіль», ДП «Іллічівський морський торгівельний порт», ДП Морський торгівельний порт «Південний»), має вагомий досвід наданні послуг в агропромисловій галузі (KSG Agro, ТОВ СП «Нібулон», Louis Dreyfus Commodities Україна, Мілкіленд, ПАТ «Оболонь та інші).