Меню

В Аграрному фонді буде проведений фінансовий аудит

Протягом двох тижнів в ПАТ «Аграрний фонд» має розпочатися фінансовий аудит, який був ініційований Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Про це т.в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в інтерв'ю журналу «Компаньйон», що вийшов друком 26 лютого.

«Зараз найсприятливіший час для проведення аудиту: маєво фінансовий звіт, змінився керівник. Велику роботу зробило Міністерство агрополітики. Ідуть переговори, і, думаю, що протягом двох тижнів аудит розпочнеться і пройде за два місяці», - сказав Радченко.

Керівник фонду також додав, що аудит буде проводити одна з компаній «великої четвірки»: «Скоріш за все аудит буде проводити компанія, що входить до «великої четвірки». (PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young, KPMG - «Компаньон»).

Андрій Радченко зауважив, що найближче завдання для керівництва Аграрного фонду - реформувати внутрішні бізнес-процеси і зробити компанію відкритою і публічною для всіх учасників аграрного ринку.

«Ринок не дарма говорив про компанію, як про «чорну скриньку», оскільки фонд фактично не мав комунікації з учасниками ринку. Умовно кажучи, якби сьогодні прийшли іноземні інвестори, аудитори, подивились на фонд зсередини, як тут влаштовані бізнес-процеси, то ми б отримали багато рекомендацій», - сказав Радченко.

Т.в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» зазначив, що найближчим часом буде розроблена довгострокова стратегія роботи компанії, що дозволить їй працювати більш ефективно.

«Раніше про стратегічні цілі, плани фонду ніхто не говорив. Внутрішні бізнес-процеси також потребують реформування. Хочу зробити компанію доступною, публічною та зрозумілою», - зауважив Радченко.

Як повідомлялося раніше, під час внутрішньої перевірки діяльності ПАТ «Аграрний фонд» було виявлено, що попереднє керівництво фонду використало не за призначенням 2 млрд грн, які належали до уставного фонду підприємства. Ці гроші були розміщені на депозитних рахунках «Брокбізнесбанку», який згодом був признаний недієздатним і зараз знаходиться в процесі ліквідації.