Меню

З початку року Аграрний фонд реалізував 50 тис. тонн борошна

З початку 2015 року ПАТ Аграрний фонд реалізував близько 50 тис. тонн борошна для хлібопекарських підприємств України.

Про це т.в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко повідомив в інтерв'ю Укрінформу.

«З початку року Аграрний фонд продав близько 50 тис. тон борошна хлібопекарським підприємствам України і зараз приймаємо заявки від підприємств на продаж борошна на наступні місяці», - повідомив Радченко.

Т.в.о. голови правління додав, що «Аграрний фонд» не припиняв поставки борошна «Київхлібу», були лише певні затримки з продажем борошна підприємству на початку лютого, але «зараз вже врегульовані всі питання і з «Київмлином», і з «Київхлібом».

Андрій Радченко також додав, що зараз Агрофонд працює над тим, щоб всі хлібопекарські підприємства укладали довгострокові контракти з підприємство, що зробить роботу Фонду більш плановою і дозволить уникати непередбачуваних ситуацій на закупівельному ринку.

Андрій Радченко також зазначив, що Аграрний фонд прогнозує збільшення об'ємів продажу борошна для виготовлення хліба простої рецептури, до складу якого, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України, входять борошно, вода і сіль.

«Зараз ми продаємо близько 16 тис. тон борошна для виготовлення хліба простої рецептури для забезпечення населення. До кінця року об'єми борошна саме для виготовлення хліба простої рецептури можуть зрости до 24 тис. тон», - додав Андрій Радченко.