Меню

Аграрний фонд розробляє спрощену процедуру торгів через Аграрну біржу

ПАТ «Аграрний фонд» розробляє спрощену процедуру торгів через Аграрну біржу, яка буде запроваджена найближчим часом.

«ПАТ «Аграрний фонд» розробляє спрощену процедуру торгів через Аграрну біржу, яка буде запроваджена найближчим часом.

Про це заявив т.в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко 20 лютого на тристоронній робочій нараді, в якій брали участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Агрофонду та хлібопекарських підприємств.

«Спрощена процедура торгів через Аграрну біржу дозволить скоротити термін розгляду заявок підприємств до декількох днів, що дозволить хлібопекарням швидше купувати борошно, і стабілізує ситуацію на ринку», - зазначив Андрій Радченко.

Він зазначив, що ПАТ «Аграрний фонд» чекає від хлібопекарських підприємств заявки на найближчі 6 місяців на придбання борошна, в т.ч. і для виробництва хліба простих рецептур.

Крім того, т.в.о. голови правління Аграрного фонду зауважив необхідність укладання довгострокових контрактів між фондом і пекарськими підприємствами, що сприятиме більш відкритій роботі між фондом і підприємствами.

За словами Андрія Радченка, своєчасне щомісячне подання заявок на придбання борошна дозволить Аграрному фонду спланувати переміщення пшениці в межах України і своєчасно задовольнить потреби ринка.