Меню

ПАТ «Аграрний фонд» взяв кредит в «Укргазбанк»

ПАТ «Аграрний фонд» уклав кредитний договір з АБ «Укргазбанк». Сума кредиту - 300 млн грн строком на один рік. Процентна ставка - 25% річних.

«Незважаючи на складні умови роботи банківської системи, ПАТ «Аграрний фонд» зумів знайти кошти для подальшого фінансування форвардних програм і закупівлі зерна і зрештою - для забезпечення продовольчої безпеки в країні», - зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

Голова правління зазначив, що необхідність в кредитних коштах виникла внаслідок корупційних дій попереднього керівництва фонду.

«Попереднє керівництво Аграрного фонду розмістило на рахунках «Брокбізнесбанку» понад 2 млрд грн, і в «Радикал банку» - 300 млн грн. В обидва банки зараз введена тимчасова адміністрація, і ми не можемо забрати ці кошти», - додав Андрій Радченко.

Керівник підприємства також додав, що кошти, які знаходяться в проблемних банках складають більш ніж половину статутного фонду ПАТ «Аграрний фонд», і за таких умов немає можливості провадити подальшу діяльність без додаткового фінансування.

Нагадаємо, що Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України направило до суду обвинувальний акт стосовно колишнього першого заступника Голови Національного банку України Бориса Приходька та колишнього голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Олександра Кірюка за обвинуваченням у вчиненні заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України).

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»