Меню

Логістика

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Щорічно ПАТ «Аграрний фонд» перевозить близько 700 тис. тонн сільськогосподарських вантажів - зернових культур, продуктів їх переробки та мінеральних добрив.

Перевезення виконуються як залізничним транспортом - до 60%, так і автомобільним транспортом - близько 40%.

Для забезпечення прозорості і відкритості роботи, ПАТ «Аграрний фонд» проводить відбір серед компаній-експедиторів з перевезень залізничним та автомобільним транспортом. Відповідність критеріям відбору компаній-експедиторів затверджує Комісія з ризиків Товариства. Особлива увага приділяється компаніям-переробникам, що можуть транспортувати зернові для власної переробки.

З компаніями, що відповідають всім вимогам ПАТ «Аграрний фонд» укладаються договори строком на 1 рік.

В 2018 році за рішенням Комісії з ризиків ПАТ «Аграрний фонд» транспортно-експедиторські послуги з перевезення ТМЦ залізничним транспортом виконують:

ПП «АТЛАНТА-АГРО»

ТОВ «Перша логістична компанія»

ТОВ ТК «Система»

ТОВ «Донарготранс»

В 2018 році за рішенням Комісії з ризиків ПАТ «Аграрний фонд» транспортно-експедиторські послуги з перевезення ТМЦ автомобільним транспортом виконують:

ТОВ «ЗЕРНОТРАНС»

ТОВ «Перша Аграрна Логістика»

ТОВ «Європа Транс Агро»

ПрАТ «Засільське хлібоприймальне підприємство»

ТОВ «Вінниця-млин»

ТОВ ВКФ «Агід»

ТОВ «Калуський комбінат хлібопродуктів»

ПАТ «Аграрний фонд» підтверджує відкритість до співробітництва та ефективної взаємодії. Запрошуємо до співпраці транспортно-логістичні компанії, щоб разом забезпечити виконання завдань з перевезення сільськогосподарських вантажів.