Меню

Антикорупційна політика

Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією  правопорушення!

Ви можете повідомити нас про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» ( далі – Закон) з боку працівників АТ «Аграрний фонд». Зазначене повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону та підлягає попередній перевірці у строк не більш як десяти робочих днів, про результати якої Вас буде поінформовано у триденний строк з дня завершення відповідної перевірки. 

За результатами попередньої перевірки, особа, відповідальна за її проведення, приймає одне з таких рішень:

- призначити проведення внутрішньої  перевірки або розслідування інформації у разі підтвердження фактів, викладених у повідомленні, або необхідності подальшого з’ясування їх достовірності;

- передати матеріали до органу досудового розслідування у разі встановлення ознак кримінального правопорушення або до інших органів, уповноважених реагувати на виявлені правопорушення в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України;

- закрити провадження у разі непідтвердження фактів, викладених у повідомленні.

У разі якщо отримана інформація про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону не належить до компетенції АТ «Аграрний фонд», Вам буде повідомлено про це у триденний строк без проведення попередньої перевірки.

Внутрішня перевірка або розслідування за повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону проводиться у строк не більше 30 днів з дня завершення попередньої перевірки. Якщо у зазначений строк перевірити повідомлену інформацію неможливо, строк перевірки подовжується або розслідування інформації до 45 днів, про що Вам буде повідомлено.

Звертаємо Вашу увагу!

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону може бути здійснене працівником без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомлені неможливо, строк розгляду повідомлення продовжуються до 30 днів від дня його отримання. У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, голова правління  АТ «Аграрний фонд» вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

У  АТ «Аграрний фонд»  функціонують наступні канали повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону:
-    з використанням засобів поштового зв’язку на адресу:  03151, м.Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6,  з поміткою на конверті «Повідомлення викривача» або «Про корупцію»;
-    через поштову скриньку, розміщену в холі адміністративної будівлі БЦ «Очаківський», за адресою: 03151, м.Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6 ; з поміткою на конверті «Повідомлення викривача» або «Про корупцію»;
-    на електронну адресу  Уповноваженого anticorruption@agrofond.gov.ua;
-    на особистому прийомі Уповноваженого (середа з 10.00 до 13.00 год. та з 15.00 до 17.00 год.);
-     засобами телефонного зв’язку  через Уповноваженого +380673286562 (пн.-чт. з 9.00 -18.00 год., пт. з 9.00 – 16.45 год.).

Антикорупційна програма

 

Інформація про викривачів

 

Рекомендована форма повідомлення про корупційне або

пов'язане з корупцією правопорушення

 

Порядок ведення реєстру про здійснені внески на підтримку

політичних партій та благодійної діяльності

 

Методичні рекомендації щодо запобігання та

врегулювання конфлікту інтересів

 

Кодекс корпоративної етики