Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

Андрій Радченко: Україні не потрібна допомога. Їй потрібна земельна реформа

Україна залишається однією з шести країн світу, де продавати землю заборонено. Вона поділяє цю сумнівну славу з Північною Кореєю, Кубою, Венесуелою, Таджикистаном та Демократичною Республікою Конго.

Вт, 19 листопада 2019, 9:10

field[@name='news_title']

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА з прогнозом «стабільний» для ПАТ «Аграрний фонд»

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» для ПАТ «Аграрний фонд». Засідання Рейтингового комітету Національного рейтингового агентства «Рюрік» відбулося 31.10.2019 року. 

Пон, 18 листопада 2019, 12:58

field[@name='news_title']

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Агропромисловий комплекс – найбільш динамічна сфера української економіки. За результатами 2018 року він забезпечив Україні близько 40% валютної виручки та складав 18% ВВП країни.

Пт, 15 листопада 2019, 12:27

field[@name='news_title']

Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 9 місяців 2019 року склав 16, 3 млн грн

За підсумками 9 місяців роботи в 2019 році, чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» склав 16,3 млн грн. 

Вт, 29 жовтня 2019, 17:11

field[@name='news_title']

Ліквідація ПАТ «Аграрний фонд» — це додаткові 5 млрд гривень витрат для бюджету, — заява фермерів

300 українських фермерів звернулися до Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у зв’язку з його заявою про імовірну ліквідацію ПАТ «Аграрний фонд». Відповідне звернення розміщено на офіційному сайті компанії.

Пон, 28 жовтня 2019, 10:13

field[@name='news_title']

Відкритий лист колективу ПАТ «Аграрний фонд» до Президента України

Трудовий колектив ПАТ «Аграрний фонд» звернувся з відкритим листом до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр-міністра Олексія Гончарука з проханням взяти під контроль ситуацію та не допустити ліквідації ПАТ «Аграрний фонд» та звільнення з посади його керівника Андрія Радченка.

Пт, 25 жовтня 2019, 15:03

field[@name='news_title']

Правда про ПАТ «Аграрний фонд», яку має знати галузь

23 жовтня з’явилася інформація про відсторення (звільнення) Андрія Радченка з посади голови правління ПАТ «Аграрний фонд». Офіційна інформація про таке рішення не надходила і на сайті Кабінету Міністрів не опублікована. Андрій Радченко, як і вся громадськість дізналися про це з посту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова у Фейсбуці.

Чт, 24 жовтня 2019, 13:35

field[@name='news_title']

Земельна реформа: уроки Східної Європи, чи Наскільки Україна відстає від своїх можливостей – Андрій Радченко

В 1991 г. Украина вместе с остальными, только получившими независимость странами СССР, оказалась у горизонта возможностей относительно будущей аграрной политики.

Пон, 30 вересня 2019, 16:15

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» бере участь в «AgroExpo-2019»

Співробітники ПАТ «Аграрний фонд» представили продукцію власного виробництва на одній з найбільших аграрних виставок в Україні – «AgroExpo-2019» в Кропивницькому.

Ср, 25 вересня 2019, 17:23

field[@name='news_title']

Рынок земли – это приток инвестиций - Радченко

Грамотное снятие моратория – это акселератор не только для АПК, но и для экономики в целом - Андрей Радченко

Пон, 23 вересня 2019, 16:39

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» міг би надавати фінансування аграріям при запуску ринку землі – Андрій Радченко

ПАТ «Аграрний фонд» міг би фінансувати аграріїв за умови запуску ринку землі, вважає голова правління підприємства Андрій Радченко. Таку думку він висловив в інтерв’ю THEPAGE, відповідаючи на питання щодо подальшої роботи підприємства за умови вирішення земельного питання в Україні.

Чт, 12 вересня 2019, 16:44

field[@name='news_title']

Передача Аграрного фонду в концесію була би найбільш вигідною для держави – Андрій Радченко

Передача ПАТ «Аграрний фонд» у концесію може стати найбільш вигідним варіантом для держави. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив і інтерв’ю THEPAGE, відповідаючи на питання щодо можливої приватизації та подальшої долі підприємства.

Чт, 12 вересня 2019, 16:39