Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

Андрій Радченко: за три роки ми створили приклад найуспішнішої державної агрокомпанії

7 лютого 2019, центральний офіс ПАТ "Аграрний фонд". Всього кілька годин, як будівлю покинула оперативна група НАБУ. За останні три роки дохід держоператора зернового ринку зріс з 2,1 до 6,9 млрд гривень - на 230%.

Ср, 27 березня, 13:33

field[@name='news_title']

Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2018 рік збільшився на 50%

За результатами 2018 року прибуток ПАТ «Аграрний фонд» зріс на 50% в порівнянні з минулим роком при ефективній ставці залученого капіталу в 26%. Про це в інтерв'ю РБК заявив голова правління Товариства Андрій Радченко.

Ср, 27 березня, 11:47

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» профінансує вітчизняних сільгоспвиробників на 2,5 млрд грн в рамках весняної форвардної програми 2019 року

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію форвардної програми закупівлі зерна врожаю 2019 року. Загалом Товариство планує закупити 710 тис. тонн зернових, а саме: 500 тис. тонн пшениці, 100 тис. тонн кукурудзи, 50 тис. тонн ячменю, 30 тис. тонн жита, 10 тис. тонн гречки, 10 тис. тонн вівса та 10 тис. тонн гороху жовтого.

Вт, 26 лютого, 13:06

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» звернувся до Президента України, Прем’єр-міністра України, Уповноваженого ВР України з прав людини та Бізнес-омбудсмена України з проханням відреагувати на тиск з боку НАБУ

Безкінечні та безпідставні розслідування НАБУ впродовж останніх трьох років перешкоджають проведенню господарської діяльності, дискредитують імідж Товариства та репутацію його керівників, підривають довіру банків, державних органів та контрагентів. Вести прибуткову господарську діяльність в умовах постійного відвертого та безпідставного тиску без документів, які були вилучені співробітниками НАБУ, вкрай проблематично. Це ставить під загрозу надходження коштів до бюджету, які Товариство сумлінно сплачує у вигляді податків, зборів та дивідендів.

Пон, 25 лютого, 7:20

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» представив власну продукцію на міжнародній виставці Gulfood 2019

Делегація ПАТ «Аграрний фонд» представила продукцію власного виробництва на міжнародній виставці харчової промисловості й виробництва напоїв Gulfood 2019, яка проходить в м. Дубай (ОАЕ) з 17 по 21 лютого.

Пон, 18 лютого, 8:14

field[@name='news_title']

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко: При «розтраті» дохід не зростає на 57% в рік

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко спростував звинувачення НАБУ в закупівлі міндобрив за завищеною вартістю. Зокрема, Радченко повідомив, що за останні два квартали вартість міндобрив вже зросла на 15%, а прогнозована рентабельність операції після завершення посівної складе до 25% річних.

Сб, 9 лютого, 9:12

field[@name='news_title']

Безпідставне блокування діяльності ПАТ «Аграрний фонд» продовжується

Вже другу добу тривають обшуки в головному офісі ПАТ «Аграрний фонд». Співробітникам НАБУ без жодних перешкод було надано доступ до всіх документів та приміщень Товариства.

Пт, 8 лютого, 18:39

field[@name='news_title']

ОНОВЛЕНО: Робота ПАТ «Аграрний фонд» заблокована працівниками НАБУ

7 лютого о 14:00 робота ПАТ «Аграрний фонд» була заблокована працівниками Національного антикорупційного бюро України, які протягом дня проводили обшук у центральному офісі держкомпанії.

Чт, 7 лютого, 20:13

field[@name='news_title']

Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2018 рік склав 147 млн грн

За підсумками 2018 року дохід ПАТ «Аграрний фонд» склав 6,9 млрд грн, чистий прибуток - 147 млн грн. Виконання фінансового плану підприємства в частині чистого прибутку становить 101%.

Пон, 4 лютого, 12:54

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» ініціює досудове розслідування про ймовірне викрадення зерна вартістю 200 млн грн

1 лютого охорона шести елеваторів, які належать до групи компаній ТОВ «Агроінвестгруп», не допустила співробітників ПАТ «Аграрний фонд» на територію підприємств для планової перевірки. Зокрема, співробітники Товариства не були допущені на ТОВ «Березівський елеватор», ТОВ «Білгород-Дністровський елеватор», ТОВ «Ізмаїльський елеватор», ТОВ «Раухівський елеватор», ТОВ «Аліягський елеватор», ТОВ «Заплазький елеватор».

Пт, 1 лютого, 16:42

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» долучився до освітнього проекту «Здорове харчування для дітей»

ПАТ «Аграрний фонд» долучився до Всеукраїнського освітнього проекту «Здорове харчування для дітей». Мета проекту - підвищення рівня обізнаності школярів із засадами здорового харчування та мотивування батьків і дітей до здорового способу життя.

Пон, 21 сiчня, 11:41

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» бере участь в роботі виставки «Зелений тиждень 2019» в Берліні

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає роботу на 84-й міжнародній виставці харчової промисловості «Зелений тиждень 2019» в Берліні.
 

Пт, 18 сiчня, 15:36