Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

Богдан Банчук: Наше завдання – повернути борошно «Аграрного фонду» на полиці магазинів

На початку 2020 року були розмови про те, що АТ «Аграрний фонд» виходить з роздрібного ринку торгівлі борошном, однак нині ми бачимо, що борошно компанії, не просто залишається наполицях магазинів, але й постає в новому образі. Прокоментувати цей «борошняний детектив» ми попросили в.о. голови правління АТ «Аграрний фонд» Богдана Банчука.

Чт, 12 листопада 2020, 14:53

field[@name='news_title']

Володимир Лукієнко: Аванс видаватимемо лише після отримання акту огляду полів від страхової компанії

АТ «Аграрний фонд» планує закупити у новому маркетинговому році (МР) 160 тис. т зернових, а саме 150 тис. т пшениці та 10 тис. т жита. Детальніше про умови нового форварду від компанії AgroPolit.com говорив із директором комерційного департаменту АТ «Аграрний фонд» Володимиром Лукієнко.

Пт, 23 жовтня 2020, 11:48

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардні закупівлі зерна врожаю 2021 року

Товариство планує закупити 160 тис. тонн зернових, а саме: 150 тис. тонн пшениці та 10 тис. тонн жита. За попереднім оцінками, обсяг платежів агровиробникам складе близько 500 млн грн.

Пон, 12 жовтня 2020, 14:32

field[@name='news_title']

Зерно – основа не лише продовольчої, а й національної безпеки, – Олександр Лавринчук

20 серпня в Одесі відбулася аграрна конференція GMD Conference 2020: Summer Edition. Наприкінці травня провідні учасники аграрного сектору мали можливість підбити підсумки маркетингового року і обговорити проблеми галузі онлайн. В останні ж дні літа вони зустрілися у традиційному форматі, щоб проаналізувати особливості нового маркетингового року та поспілкуватися про глобальні тренди та виклики нового сезону торгівлі зерном. Взяв участь у конференції і перший заступник голови правління АТ «Аграрний фонд» Олександр Лавринчук.

Чт, 20 серпня 2020, 15:31

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» оголошує відбір компаній-перевізників для співпраці в 2020-2021 МР

АТ «Аграрний фонд» розпочинає відбір компаній, що спеціалізуються на перевезенні зернових, бобових, олійних та інших сільськогосподарських культур, продуктів їх переробки, а також мінеральних добрив залізничним та автомобільним транспортом.

Вт, 18 серпня 2020, 14:53

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» повертається до класичної моделі форвардних закупівель зерна

АТ «Аграрний фонд» повертається до класичної моделі форвардних закупівель зерна, працюватиме через Аграрну біржу і обов’язково буде страхувати майбутній врожай. Про це в інтерв’ю Agropolit.com розповів в.о. голови правління Товариства Богдан Банчук.

Чт, 13 серпня 2020, 10:25

field[@name='news_title']

Богдан Банчук: У нас є чітке бачення, як посилити роль Аграрного фонду у гарантуванні продовольчої безпеки України

Попри всі перешкоди головна аграрна виставка України «Агро 2020» таки розпочала свою роботу. Учасники аграрного ринку отримали можливість продемонструвати свої напрацювання й ознайомитися з продуктами партнерів і конкурентів. Вже традиційно свою продукцію та послуги представляє на виставці й державне АТ "Аграрний фонд". Про те, як забезпечити продовольчу стабільність у країні, яка доля мінеральних добрив Аграрного фонду, а також про плани на майбутній маркетинговий рік ми поговорили з в.о. голови правління Аграрного фонду Богданом Банчуком.    

Чт, 13 серпня 2020, 9:57

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» бере участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2020»

Традиційно АТ «Аграрний фонд» представляє продукцію власного виробництва, а також програми підтримки вітчизняних сільгоспвиробників на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2020».

Вт, 11 серпня 2020, 15:20

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» пройшов позаплановий аудит Міністерства економіки

Департамент внутрішнього аудиту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провів позаплановий аудит діяльності АТ «Аграрний фонд» за період з 01.11.2019 по 01.06.2020.

 

Вт, 14 липня 2020, 18:13

field[@name='news_title']

В 2019\20 маркетинговому році «Аграрний фонд» законтрактував за форвардною програмою 95 тис. тонн зернових

В червні АТ «Аграрний фонд» завершив форвардну програму закупівлі зерна 2019\20 маркетингового року, профінансувавши вітчизняних сільгоспвиробників на поставку 95 тис. тонн зернових. Про це в інтерв’ю Latifundist.com розповів директор комерційного департаменту АТ «Аграрний фонд» Володимир Лукієнко.

Пон, 13 липня 2020, 11:20

field[@name='news_title']

Аграрний фонд готовий стати гарантом продовольчої безпеки України

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» готове гарантувати продовольчу безпеку України. Про це, а також про поточний стан справ в Товаристві та про плани на 2020 рік в.о. голови правління Богдан Банчук розповів в інтерв’ю НВ.

Пон, 15 червня 2020, 13:49

field[@name='news_title']

"Аграрний фонд може забезпечити продовольчу безпеку країни", — Богдан Банчук

«Державний трейдер АТ Аграрний фонд* може стати успішним державним підприємством в суперконкурентному середовищі та гарантувати продовольчу безпеку країни», — переконаний новий виконувач обов’язків голови правління підприємства Богдан Банчук. Про головні виклики перед одним із ключових державних операторів аграрного сектора України, проблеми компанії та способи виведення держтрейдера з кризи Богдан Банчук розповів в інтерв'ю НВ.

Пон, 15 червня 2020, 13:28