Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» своєчасно виконує форвардну програму - Радченко

ПАТ «Аграрний фонд» своєчасно виконує взяті зобов'язання за програмою форвардних закупівель. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив під час прес-конференції.

Ср, 24 червня 2015, 10:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» визначив переможців конкурсу серед автомобільних компаній

Заявки на участь в конкурсі подавали десять компаній, серед яких була визначена трійка переможців: ТОВ «Зернотрейд», ТОВ «Логістік МТС» та ТОВ «Європа Транс ЛТД».

Вт, 23 червня 2015, 16:30

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» розробив довгостроковий план роботи підприємства і планує залучити 200 млн доларів іноземних інвестицій

ПАТ «Аграрний фонд» розробив довгостроковий план своєї роботи на два роки і для поліпшення фінансування програм форвардних закупівель вже цього року планує залучити 200 млн доларів зовнішніх інвестицій. Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

Вт, 23 червня 2015, 14:30

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» розгляне всі пропозиції щодо закупівлі гречки за ринковими цінами - Радченко

ПАТ «Аграрний фонд» на виконання державної програми з забезпечення продовольчої безпеки країни розгляне всі пропозиції від сільгоспвиробників щодо закупівлі гречки за форвардною програмою 2015 року. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в ефірі Телеканал 24.

Пон, 22 червня 2015, 10:30

field[@name='news_title']

Вихід ПАТ «Аграрний фонд» на роздрібний ринок пов'язаний з соціальною відповідальністю підприємства - Радченко

Вихід ПАТ «Аграрний фонд» на ринок роздрібної торгівлі пов'язаний з високою соціальною відповідальністю підприємства перед суспільством. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив під час веб-конференції AgroNews.

Пт, 19 червня 2015, 10:30

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «ДПЗКУ» позитивно вирішили питання щодо повернення зерна

В результаті переговорів та аналізу ситуації, яка склалася між ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація України», сторони позитивно вирішили питання щодо повернення зерна, яке зберігалося на Черняхівському елеваторі - філії ДПЗКУ - (смт. Черняхів, Житомирської області).

Ср, 17 червня 2015, 9:30

field[@name='news_title']

Найближчим часом ПАТ «Аграрний фонд» готується до виходу на ринок роздрібної торгівлі.

Найближчим часом ПАТ «Аграрний фонд» готується до виходу на ринок роздрібної торгівлі. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в інтерв'ю АПК-Інформ.

Пт, 12 червня 2015, 9:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» оголошує відкритий конкурс для компаній - перевізників залізничним транспортом

ПАТ «Аграрний фонд» вперше оголошує про початок відкритого конкурсу серед компаній для визначення контрагентів з надання транспортно-експедиторських послуг по переміщенню товарно-матеріальних цінностей залізничним транспортом для укладення річного контракту.

Вт, 2 червня 2015, 12:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» розширив перелік страхових компаній, з якими співпрацює як вигодонабувач

ПАТ «Аграрний фонд» розширив перелік страхових компаній, з якими співпрацює за програмою форвардних закупівель 2015 року як вигодонабувач

Вт, 2 червня 2015, 10:00

field[@name='news_title']

Аграрний фонд оголошує відкритий конкурс для транспортно-експедиторських компаній

ПАТ «Аграрний фонд» вперше проводить відкритий конкурс серед автомобільних компаній для визначення контрагентів з товарно-експедиторських послуг по переміщенню товарно-матеріальних цінностей для укладення річного контракту.

Пт, 22 травня 2015, 10:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» уклав контракти на придбання 180 тис. тонн пшениці

ПАТ «Аграрний фонд» уклав контракти на придбання 180 тис. тонн пшениці за програмою весняного форварду 2015 року.

Чт, 14 травня 2015, 14:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» планує укласти форвардні контракти на придбання 25-30 тис. тонн гречки

ПАТ «Аграрний фонд» для забезпечення продовольчої безпеки країни та запобігання цінових коливань на ринку планує придбати 25-30 тис. тонн гречки за програмою форвардних закупівель 2015 року. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в ефірі телеканалу «Київ» 14 травня.

Чт, 14 травня 2015, 10:00