Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» готовий розглянути пропозиції від аграріїв Луганської та Донецької областей

ПАТ «Аграрний фонд» готовий розглянути пропозиції від аграріїв Луганської та Донецької областей щодо спотових закупівель зерна. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в інтерв'ю Agravery.

Ср, 29 липня 2015, 10:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» сплатив державі 333 млн грн дивідендів

ПАТ «Аграрний фонд» у першому півріччі 2015 року сплатив державі дивіденди в розмірі 333 млн грн. за результатами діяльності підприємства в 2014 році. Відповідний звіт був переданий до Національної комісії з цінних паперів

Вт, 28 липня 2015, 16:00

field[@name='news_title']

Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за перше півріччя склав 625 млн грн

Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» від операційної діяльності за перше півріччя 2015 року склав 625 млн грн. В порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, підприємство збільшило чистий прибуток на 58%. Відповідний звіт був переданий до Національної комісії з цінних паперів

Вт, 28 липня 2015, 10:40

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» оголошує конкурс для визначення фінансового консультанта

Для реалізації планів з залучення інвестицій ПАТ «Аграрний фонд» оголошує конкурс для визначення фінансового консультанта. Метою діяльності фінансового консультанта є залучення для ПАТ «Аграрний фонд» фінансування для реалізації внутрішніх проектів.

Пт, 24 липня 2015, 10:40

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає остаточний розрахунок і прийом зерна за форвардною програмою 2015 року

Шановні агровиробники! ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає остаточний розрахунок і прийом зерна за програмою форвардних закупівель 2015 року.

Чт, 16 липня 2015, 10:00

field[@name='news_title']

Генеральна прокуратура направила до суду обвинувачення проти екс-першого заступника голови НБУ та екс-голови правління ПАТ «Аграрний фонд» в розкраданні 2 млрд грн

Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України направило до суду обвинувальний акт стосовно колишнього першого заступника Голови Національного банку України Бориса Приходька та колишнього голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Олександра Кірюка за обвинуваченням у вчиненні заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України), повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Пт, 10 липня 2015, 15:40

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» визначив переможців конкурсу серед компаній – перевізників залізничним транспортом

1 липня на засіданні конкурсної комісії ПАТ «Аграрний фонд» були названі переможці відкритого конкурсу серед компаній - перевізників залізничним транспортом для визначення контрагентів з товарно-експедиторських послуг з переміщення товарно-матеріальних цінностей.

Ср, 1 липня 2015, 14:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» своєчасно виконує форвардну програму - Радченко

ПАТ «Аграрний фонд» своєчасно виконує взяті зобов'язання за програмою форвардних закупівель. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив під час прес-конференції.

Ср, 24 червня 2015, 10:00

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» визначив переможців конкурсу серед автомобільних компаній

Заявки на участь в конкурсі подавали десять компаній, серед яких була визначена трійка переможців: ТОВ «Зернотрейд», ТОВ «Логістік МТС» та ТОВ «Європа Транс ЛТД».

Вт, 23 червня 2015, 16:30

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» розробив довгостроковий план роботи підприємства і планує залучити 200 млн доларів іноземних інвестицій

ПАТ «Аграрний фонд» розробив довгостроковий план своєї роботи на два роки і для поліпшення фінансування програм форвардних закупівель вже цього року планує залучити 200 млн доларів зовнішніх інвестицій. Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

Вт, 23 червня 2015, 14:30

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» розгляне всі пропозиції щодо закупівлі гречки за ринковими цінами - Радченко

ПАТ «Аграрний фонд» на виконання державної програми з забезпечення продовольчої безпеки країни розгляне всі пропозиції від сільгоспвиробників щодо закупівлі гречки за форвардною програмою 2015 року. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в ефірі Телеканал 24.

Пон, 22 червня 2015, 10:30

field[@name='news_title']

Вихід ПАТ «Аграрний фонд» на роздрібний ринок пов'язаний з соціальною відповідальністю підприємства - Радченко

Вихід ПАТ «Аграрний фонд» на ринок роздрібної торгівлі пов'язаний з високою соціальною відповідальністю підприємства перед суспільством. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив під час веб-конференції AgroNews.

Пт, 19 червня 2015, 10:30