Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» оголошує відбір компаній-перевізників для співпраці на 2019-2020 МР

ПАТ «Аграрний фонд» оголошує про початок відбору компаній, що спеціалізуються на перевезенні зернових, бобових, олійних та інших сільськогосподарських культур, продуктів їх переробки, а також мінеральних добрив залізничним та автомобільним транспортом відповідно до критеріїв та вимог замовника.

Ср, 10 липня, 8:59

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» став партнером відкриття нових супермаркетів «Фора»

ПАТ «Аграрний фонд» виступив партнером відкриття нових супермаркетів «Фора» в м. Славутич та смт. Гореничі Київської області. Відвідувачі нових магазинів мали змогу ознайомитись з перевагами продукції ТМ «Аграрний Фонд», купити борошно та гречку за приємними цінами та взяти участь в розіграші призів.

Вт, 9 липня, 15:23

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» сплатив до державного бюджету 132,3 млн грн дивідендів за 2018 рік

ПАТ «Аграрний фонд» сплатив державі дивіденди в розмірі 132,3 млн грн за результатами діяльності підприємства в 2018 році.

Ср, 5 червня, 10:38

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» бере участь в Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019»

Запрошуємо ознайомитись зі зразками продукції ПАТ «Аграрний фонд», отримати вичерпну інформацію щодо укладання форвардних контрактів та закупівлі мінеральних добрив. Стенд Товариства знаходиться в павільйоні №1.

Вт, 4 червня, 16:23

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» взяв участь у другому українському агропромисловому і продовольчому форумі в Нідерландах

Україна та Нідерланди тісно співпрацюють у сільськогосподарському секторі, про що свідчить рівень їх двосторонньої торгівлі - Нідерланди є найбільшим імпортером української продукції в ЄС, а Україна імпортує рекордні обсяги з Нідерландів.

Вт, 28 травня, 18:09

field[@name='news_title']

Команда ПАТ «Аграрний фонд» взяла участь в «Пробігу під каштанами»

Команда ПАТ «Аграрний фонд» долучилася до 27-го благодійного «Пробігу під каштанами», який відбувся на день Києва 26 травня.

Пон, 27 травня, 10:15

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» пройшов міжнародний фінансовий аудит за 2018 рік

ПАТ «Аграрний фонд» пройшов міжнародний фінансовий аудит за 2018 рік, який був проведений компанією ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», відповідне рішення було прийнято наказом Мінагрополітики від 19.04.2019 №218.

Чт, 2 травня, 14:06

field[@name='news_title']

Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за I квартал 2019 року склав 6,24 млн грн

За підсумками І кварталу 2019 року дохід ПАТ «Аграрний фонд» склав 3,34 млрд грн, прибуток до оподаткування - 7,61 млн грн. Після нарахування податку на прибуток, чистий прибуток Товариства склав 6,24 млн грн.

Чт, 25 квiтня, 10:52

field[@name='news_title']

Для ПАТ «Аграрний фонд» підтверджений довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний»

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» для ПАТ «Аграрний фонд».

Вт, 23 квiтня, 15:46

field[@name='news_title']

НАБУ не виконує ухвалу суду і не повертає документи та майно ПАТ «Аграрний фонд»

Після безпідставних обшуків Національного антикорупційного бюро України, ПАТ «Аграрний фонд» звернувся до Солом'янського районного суді м. Києва зі скаргою на бездіяльність детективів Національного антикорупційного бюро України, яка виразилась у неповерненні тимчасово вилученого майна в рамках кримінального провадження.

Чт, 18 квiтня, 14:04

field[@name='news_title']

Рада бізнес-омбудсмена звернулася до керівників НАБУ та САП з проханням перевірити обставини порушення законних інтересів ПАТ «Аграрний фонд»

Рада бізнес-омбудсмена звернулася до керівництва Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України з проханням перевірити обставини можливих порушень під час проведення обшуку в ПАТ «Аграрний фонд», який відбувся 7-9 лютого 2019 року.

Чт, 18 квiтня, 13:57

field[@name='news_title']

Уряд затвердив фінансовий план ПАТ «Аграрний фонд» на 2019 рік

3 квітня Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план ПАТ «Аграрний фонд» на 2019 рік з прибутком 156,9 млн грн.

Чт, 4 квiтня, 11:41