Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

Андрій Радченко у Вашингтоні про необхідність земельної реформи в Україні. Відео

Голова правління ПАТ "Аграрний фонд" Андрій Радченко, перебуваючи з робочим візитом у Вашингтоні, розповів Українській службі Голосу Америки чому в Україні необхідна земельна реформа.

Вс, 18 серпня, 21:56

field[@name='news_title']

Співробітники ПАТ «Аграрний фонд» стали донорами Київського міського центру крові

2 серпня в ПАТ «Аграрний фонд» пройшов День донора. До офісу Товариства приїздила виїзна бригада лікарів Київського міського центру крові. Бажання стати донорами виказали більше 30 осіб.

Пон, 5 серпня, 15:37

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» запрошує до співпраці компанії для отримання промоційних послуг

З метою розширення сфер бізнесу та налагодження ділових контактів серед потенційних партнерів США з питань виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції та продовольства, а також устаткування для його виробництва ПАТ «Аграрний фонд» проводить пошук компаній контрагентів для отримання промоційних та інших послуг.

Ср, 31 липня, 13:47

field[@name='news_title']

PJSC “Agrarian Fund” searches for counterparties to obtain promotional services

PJSC “Agrarian Fund” searches for counterparties to obtain promotional and other services to expand its business and establish business contacts among potential US partners in the field of agricultural and food production, agricultural production equipment.

 

Ср, 31 липня, 13:42

field[@name='news_title']

Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за II квартал 2019 року склав 9 млн грн

За підсумками ІІ кварталу 2019 року дохід ПАТ «Аграрний фонд» склав 850,4 млн грн, прибуток до оподаткування - 11 млн грн. Після нарахування податку на прибуток, чистий прибуток Товариства склав 9 млн грн, проти запланованого показника  8,9 млн грн.

Ср, 31 липня, 9:38

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» протягом двох років забезпечив аграріїв більш ніж 1 млн тонн мінеральних добрив

Протягом 2018-2019 та 2019-2020 маркетингових років ПАТ «Аграрний фонд» забезпечив агровиробників 1,1 млн тонн мінеральних добрив. Про це заявив виконавчий директор ПАТ «Аграрний фонд» Микола Зубарєв під час робочої зустрічі агровиробників та Союзу хіміків України.

Чт, 25 липня, 16:45

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» оголошує відбір компаній-перевізників для співпраці на 2019-2020 МР

ПАТ «Аграрний фонд» оголошує про початок відбору компаній, що спеціалізуються на перевезенні зернових, бобових, олійних та інших сільськогосподарських культур, продуктів їх переробки, а також мінеральних добрив залізничним та автомобільним транспортом відповідно до критеріїв та вимог замовника.

Ср, 10 липня, 8:59

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» став партнером відкриття нових супермаркетів «Фора»

ПАТ «Аграрний фонд» виступив партнером відкриття нових супермаркетів «Фора» в м. Славутич та смт. Гореничі Київської області. Відвідувачі нових магазинів мали змогу ознайомитись з перевагами продукції ТМ «Аграрний Фонд», купити борошно та гречку за приємними цінами та взяти участь в розіграші призів.

Вт, 9 липня, 15:23

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» сплатив до державного бюджету 132,3 млн грн дивідендів за 2018 рік

ПАТ «Аграрний фонд» сплатив державі дивіденди в розмірі 132,3 млн грн за результатами діяльності підприємства в 2018 році.

Ср, 5 червня, 10:38

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» бере участь в Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019»

Запрошуємо ознайомитись зі зразками продукції ПАТ «Аграрний фонд», отримати вичерпну інформацію щодо укладання форвардних контрактів та закупівлі мінеральних добрив. Стенд Товариства знаходиться в павільйоні №1.

Вт, 4 червня, 16:23

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» взяв участь у другому українському агропромисловому і продовольчому форумі в Нідерландах

Україна та Нідерланди тісно співпрацюють у сільськогосподарському секторі, про що свідчить рівень їх двосторонньої торгівлі - Нідерланди є найбільшим імпортером української продукції в ЄС, а Україна імпортує рекордні обсяги з Нідерландів.

Вт, 28 травня, 18:09

field[@name='news_title']

Команда ПАТ «Аграрний фонд» взяла участь в «Пробігу під каштанами»

Команда ПАТ «Аграрний фонд» долучилася до 27-го благодійного «Пробігу під каштанами», який відбувся на день Києва 26 травня.

Пон, 27 травня, 10:15

123...1819