Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

Внаслідок ворожого обстрілу Миколаєва загинув Герой України - Олексій Вадатурський

В результаті чергового терористичного акту Росії загинув Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та його дружина Раїса.

Вс, 31 липня, 19:05

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» з початку 2022 року перероблено 30 тис тонн зерна пшениці для потреб населення України

Для забезпечення потреб населення України в борошні та хлібі АТ «Аграрний фонд» з початку 2022 року перероблено 30 тис. тонн зерна пшениці. 

Пон, 2 травня, 14:49

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію закупівлі зерна врожаю 2022 року

Широкомасштабне вторгнення Росії на територію України ставить під загрозу продовольчу безпеку в країні та світі. Цілеспрямоване та систематичне руйнування російськими військами інфраструктурних об’єктів, мінування сільськогосподарських угідь, знищення запасів пального та техніки ускладнює, а в багатьох областях України унеможливлює функціонування аграрних підприємств.

Пон, 11 квiтня, 11:35

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» в березні 2022 року перероблено понад 10 тис. тонн зерна пшениці для потреб населення України

Для забезпечення продовольчої стабільності в Україні та задоволення потреб населення в борошні та хлібі АТ «Аграрний фонд» в березні 2022 року перероблено понад 10 тис. тонн зерна.

Пт, 1 квiтня, 16:23

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» продовжує відвантаження борошна та гречки в торговельні мережі для забезпечення продовольчих потреб населення

В першій половині березня акціонерне товариство «Аграрний фонд» з метою стабілізації продовольчої ситуації в Україні спрямувало значні обсяги продовольчого зерна на переробку і реалізацію борошна в національних та локальних торговельних мережах.

Пон, 14 березня, 10:43

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» продовжує забезпечувати безперебійне постачання борошна та гречки в національні торговельні мережі

Окрім переробки борошна на великих комбінатах хлібопродуктів, Товариство   забезпечує наявність продукції у роздрібних торговельних мережах Києва, області та регіонів, з метою задоволення потреби населення в борошні та гречці.

Ср, 9 березня, 14:58

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» спрямовує запаси зерна для забезпечення продовольчої стабільності в Україні

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» з метою уникнення гуманітарної кризи та забезпечення продовольчої стабільності в Україні завантажує зерном партнерські комбінати хлібопродуктів для виготовлення борошна.

Пт, 4 березня, 12:21

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» представляє продукцію власного виробництва на 27 міжнародній виставці Gulfood 2022

АТ «Аграрний фонд» вже традиційно бере участь в одній з найбільших та найвпливовіших виставок харчової промисловості Gulfood 2022. Цього року відвідувачам виставки з усього світу Товариство представляє борошно та крупи власного виробництва.     

Пон, 14 лютого, 10:28

field[@name='news_title']

АТ "Аграрний фонд" продовжує прийом заявок на участь у кваліфікаційному відборі професійних консультантів з добору персоналу

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» продовжує прийом заявок на участь у кваліфікаційному відборі професійних консультантів з добору персоналу для пошуку та відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради АТ «Аграрний фонд».

Пон, 13 грудня 2021, 12:45

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» розпочинає закупівлю зерна врожаю 2022 року

Товариство планує закупити 180 тис. тонн зернових, а саме: 150 тис. тонн пшениці та 15 тис. тонн жита, 10 тис. тонн соняшнику і 5 тис. тонн гречки.

Пон, 22 листопада 2021, 13:13

field[@name='news_title']

Оголошення про відбір професійних консультантів з добору персоналу для пошуку та відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради Товариства

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» оголошує кваліфікаційний відбір професійних консультантів з добору персоналу для пошуку та відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради Товариства.

Пт, 12 листопада 2021, 14:39

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» оголошує конкурс на закупівлю послуг проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності

АТ «Аграрний фонд» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у конкурсі на закупівлю послуг з проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності Товариства за 2021 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Пон, 25 жовтня 2021, 16:43

123...2627